Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-tal, mässing, 2 ljusarmar vardera, punsad och driven dekor, mått 52x27x13 cm vardera
En ljusarm med lagning (något löst sittande), några repor
841209
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här