Christian Hammer Stockholm armband

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN HAMMER, armring, förgyllt silver med infällda turkosa stenar, Stockholm 1848, ca 4,5 x 5,3 cm, vikt ca 12 g

Smärre slitage, mindre bucklor

841215

2020-11-23