Fratelli Reguitti

Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti
Fratelli Reguitti

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien 1900-talets senare hälft, bonat lövträ med sits klädd i läderimitation. Höjd 100 cm, sitthöjd 40 cm, höjd ca 103 cm

Bruksslitage

841222

2020-11-23