Armband pansarlänk Italien 18K guld

Såld för:

42 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ARMBAND, 18K guld, pansarlänk, Italien/Verona, 1970/80-tal, längd ca 21 cm, vikt 111,8 g

Minimalt slitage

841223

2020-11-23