Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HENNING ULRICHSEN, brosch, Danmark, sterlingsilver, triangulär form, signerad, längd ca 50 mm, vikt ca 5.2 g
Smärre repor. Behov av puts.
841227
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här