Rörstrand piedestal

Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal
Rörstrand piedestal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RÖRSTRAND, piedestal, majolika, 1800-talets slut, nyrenässans, polykromt bemålad, höjd 94, diameter (topp) 30 cm

Slitage

841230

2020-11-18