Skulptur Frankrike 1800-tal

Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal
Skulptur Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets senare hälft, Frankrike, terracotta, föreställande en sittande ängel, höjd ca 70 cm

Åldersrelaterad slitage, nagg på sockel

841255

2020-11-17