Skrivbord Wötrz

Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz
Skrivbord Wötrz

Klubbat för:

12 500 SEK

4 000 SEK

ERIK WÖRTZ, "Exklusiv", skrivbord, IKEA, 1900-talets andra hälft, fanérat i jakaranda, svarvade dragknoppar, höjd ca 73, 150x79 cm, nyckel samt CITES-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Två dragknoppar m avslag, smärre ytskador

841260

2020-11-18