Skrivbord Wötrz
Klubbat för:
12 500 SEK
4 000 SEK
ERIK WÖRTZ, "Exklusiv", skrivbord, IKEA, 1900-talets andra hälft, fanérat i jakaranda, svarvade dragknoppar, höjd ca 73, 150x79 cm, nyckel samt CITES-intyg finns att avhämta vid Utlämningen
Två dragknoppar m avslag, smärre ytskador
841260
2020-11-18