Armband ringar broscher hängen
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARMBAND, HALSBAND, RINGAR, BROSCHER, 8 delar, silver, 1900-tal, bl.a brosch, Sovjet, höjd 12, hänge med bergskristall, halsband med hänge som ett ankare, total vikt 151 g
Minimalt slitage
841274
2020-11-23