Armband ringar broscher hängen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMBAND, HALSBAND, RINGAR, BROSCHER, 8 delar, silver, 1900-tal, bl.a brosch, Sovjet, höjd 12, hänge med bergskristall, halsband med hänge som ett ankare, total vikt 151 g

Minimalt slitage

841274

2020-11-23