Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
BORD, med klaffar, England, 1900-talets andra hälft, fanér i idegran, 3 lådor, ben med hjultrissor, höjd ca 70, 67x46 (110) cm
Bruksspår, mindre repor
841278
2020-11-28