Halsband armband silver

Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver
Halsband armband silver

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HALSBAND, ARMBAND, 4 delar, silver, bl.a Mexico, kina samt Persien, armbandens diam ca 5,5-6 cm, halsbandets längd 50 cm, vikt 246 g

Zustandsbeschreibung

Vissa låghaltigt silver, smärre slitage, halsbandets hänge med bucklor

841283

2020-11-23