Theodor Fahrner jugend

Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend
Theodor Fahrner jugend

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEODOR FAHRNER, halsband med hänge, sterlingsilver, Tyskland/Pforzheim, 1900-talets första del, hänge med dekor av örnar med emalj och infattade stenar, stämplad Depose, TF, 935, höjd ca 6 cm, halsbandets längd ca 36 cm

Smärre slitage

841290

2020-11-23