Jaroslaw Luteracki

Jaroslaw Luteracki
Jaroslaw Luteracki
Jaroslaw Luteracki
Jaroslaw Luteracki
Jaroslaw Luteracki
Jaroslaw Luteracki

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAROSLAW LUTERACKI (Polen, född 1967): Komposition med ett par med fågel i bur, signerad samt daterad Luteracki 2011, olja på duk, 80x80 cm

841300

2020-11-18