Peter Dahl Stockholm

Peter Dahl Stockholm
Peter Dahl Stockholm
Peter Dahl Stockholm
Peter Dahl Stockholm

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOCKHOLM STADION, PETER DAHL (1934-2009), 2 st: Patrik Sjöberg - Höjdhopp - Stockholms Stadion, signerad Peter Dahl, 63/296 och 65/296, färglitografier, bladmått ca 76x56 cm vardera

PROVENIENS: Professor Arne Ljungqvist

"Till förmån för Stiftelsen Professor Arne Ljungqvist Anti-Doping Foundation"

Ingår i tema-auktionen Sportmemorabilia & Olympia

1 saknar glas, ytmärken

841301

2020-11-30