Broscher 18/1900--tal

Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal
Broscher 18/1900--tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROSCHER, 10 st, merparten med handmålade motiv, varav 2 st från Limoges och silverinfattningar, vissa enbart i metall, diam 3-6 cm

Smärre slitage

841320

2020-11-23