Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Utsikt mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad och daterad V. Kliuchnikov -14, olja på duk, ca 80x50 cm

841325

2020-11-18