Bordslampa
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Tenn, art deco, i form av signerad C Jansson samt Herm. Bergman fud, knäböjande kvinna med urna på huvud, höjd ca 27 cm
Bucklor på sockeln, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras aej
841326
2020-11-23