Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Tenn, art deco, i form av signerad C Jansson samt Herm. Bergman fud, knäböjande kvinna med urna på huvud, höjd ca 27 cm

Bucklor på sockeln, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras aej

841326

2020-11-23