Broscher silver

Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHER, 9 st., silver, varav två stycken i emalj, dekor av fjäril samt blommor, 1900-talets mitt, höjd ca 3,5-7 cm

Smärre slitage

841329

2020-11-23