Philip von Schantz

Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vindruvor, monogramsignerad och daterad PvS -87, olja på duk, ca 40x48 cm

841333

2020-11-18