Kluichnikov Domherre

Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherrar, signerad och daterad V Kluichnikov 08, olja på duk, ca 33x41 cm

841351

2020-11-21