Astri Begrman Taube sigillstamp
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980), flicka med fisk, sigillstamp skulptur, brons, signerad Astri Taube, stämplad H. Bergman, höjd 10,5 cm
Slitage
841362
2020-11-23