Astri Begrman Taube sigillstamp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980), flicka med fisk, sigillstamp skulptur, brons, signerad Astri Taube, stämplad H. Bergman, höjd 10,5 cm

Slitage

841362

2020-11-23