Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LA MURRINA, spegel, 1900-talets andra hälft, fasettslipad kant, ram med spiralvriden dekor samt svartfärgat glas, ca 32x42 cm

Bruksslitage

841364

2020-11-17