Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, ett par, 1900-tal, gustaviansk stil, marmorskiva, 1 låda i sarg, höjd ca 74, 52x40 cm
4 ben lösa, märken förekommer, slitage
Skiva med laging
841371
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här