Nattduksbord ett par med marmorskiva
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NATTDUKSBORD, ett par, 1900-tal, gustaviansk stil, marmorskiva, 1 låda i sarg, höjd ca 74, 52x40 cm
Kuntoraportti
4 ben lösa, märken förekommer, slitage
Skiva med laging
841371
Päivämäärä:
2020-11-29