Nattduksbord ett par med marmorskiva

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

NATTDUKSBORD, ett par, 1900-tal, gustaviansk stil, marmorskiva, 1 låda i sarg, höjd ca 74, 52x40 cm

Kuntoraportti

4 ben lösa, märken förekommer, slitage
Skiva med laging

841371

Päivämäärä:

2020-11-29