Pablo Picasso efter Fredsduva
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad i trycket, 318/1000, färglitografi, blindstämpel SPADEM Paris, bildmått ca 27x37 cm
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles
Saknar glas
841372
2020-11-17