Pablo Picasso efter Fredsduva

Pablo Picasso efter Fredsduva
Pablo Picasso efter Fredsduva

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad i trycket, 318/1000, färglitografi, blindstämpel SPADEM Paris, bildmått ca 27x37 cm

SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Saknar glas

841372

2020-11-17