Longines Chronometre Ultra-Chron 1960´s
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LONGINES, armbandsur, Chronometer Ultra-Chron, stål, 1960-tal, akryl glas, automtisk, datumvisare, läderarmband, diameter 33 mm
Går vid inlämningstillfället, SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, armbandet ej original, något slitet
841374
2020-11-23