Longines Chronometre Ultra-Chron 1960´s

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

LONGINES, armbandsur, Chronometer Ultra-Chron, stål, 1960-tal, akryl glas, automtisk, datumvisare, läderarmband, diameter 33 mm

Går vid inlämningstillfället, SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, armbandet ej original, något slitet

841374

2020-11-23