Bordsarmaturer mässing

Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing
Bordsarmaturer mässing

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELARMATUR, bordslampor, 1 par, Kosta, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, skärmar i Morris mönster "Pure Honeysuckle & Tulip", tikettmärkning, höjd inkl skärm ca 75 cm

Smärre ytskador

841377

2020-11-19