Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERIC RÅSTRÖM, bricka, silver, signerad E Råström, samt stämplad CFC, 1943, största mått ca 42x32 cm, vikt ca 1266 g
Slitage
841383
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här