Bricka i silver

Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver
Bricka i silver

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIC RÅSTRÖM, bricka, silver, signerad E Råström, samt stämplad CFC, 1943, största mått ca 42x32 cm, vikt ca 1266 g

Slitage

841383

2020-11-23