Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF ÅLUND (född 1948): (2) Stockholmsmotiv, signerade U Ålund, akvarell på papper, bildmått ca 37x53 cm respektive 32x48 cm
Fläckar
841385
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här