Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): (2) Landskapsmotiv en signerad och daterad C Brandt -98, pastell, 72x25 cm

Fläckar

841391

2020-11-18