AXEL OLSSON färglitografi

AXEL OLSSON färglitografi
AXEL OLSSON färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): komposition signerad Axel Olson, numrerad 79/260, färglitografi, bildyta ca ca 68x20 cm

gulnad, ej examinerad ur ram

841393

2020-11-23