Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): komposition med figurer i stadsmiljö, signerad Kjell, olja på duk, ca 46x38 cm
Mindre parti med färgbortfall
841397
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här