Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): komposition med figurer i stadsmiljö, signerad Kjell, olja på duk, ca 46x38 cm

Mindre parti med färgbortfall

841397

2020-11-23