ZAMY STEYNOVITZ

ZAMY STEYNOVITZ
ZAMY STEYNOVITZ

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZAMY STEYNOVITZ (1951-2000): figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 114/275, ca 18x14 cm

Ej examinerad ur ram

841401

2020-11-23