Fisk B&G

Fisk B&G
Fisk B&G
Fisk B&G
Fisk B&G
Fisk B&G
Fisk B&G
Fisk B&G
Fisk B&G

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BING & GRÖNDAHL, figurin, porslin, i form av fisk, märkt B&G samt numrerad 2366, längd 23 cm

Smärre slitage

841409

2020-11-23