Katarina Hård

Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

KATARINA HÅRD (född 1954): "Riddare", signerad Katarina Hård, daterad 96, akryl på duk, ca 51x60 cm

841412

2020-11-23