Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor och pastellage, målat krön, höjd ca 105 cm

Smärre slitage, kompletterade delar

841414

2020-11-17