Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 6 st, "Musselmalet", tallrikar, porslin, varav 1 st med modellnr 1/1054 samt 5 st med nr 1/1085, diameter ca 23 cm
Bruksslitage, två med nagg, mikronagg kan förekomma
841418
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här