Tallrikar Royal Copenhagen Musselmalet

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 6 st, "Musselmalet", tallrikar, porslin, varav 1 st med modellnr 1/1054 samt 5 st med nr 1/1085, diameter ca 23 cm

Bruksslitage, två med nagg, mikronagg kan förekomma

841418

2020-11-23