Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
BESTICK, 19 dlr, silver, skedar i olika storlekar, Queens pattern, 18/1900-tal,, längd ca 14-22 cm, vikt ca 677 g
olika årtalsstämplar och silversmeder, något olika utförande
841429
2020-11-24