Bestick silver Queens pattern

Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BESTICK, 19 dlr, silver, skedar i olika storlekar, Queens pattern, 18/1900-tal,, längd ca 14-22 cm, vikt ca 677 g

olika årtalsstämplar och silversmeder, något olika utförande

841429

2020-11-24