Pistol 1800-tal

Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PISTOL, trol. Liège Belgien, ca. 1850-tal, längd ca. 20 cm

Slitage, renoverad

841444

2020-11-22