Ljusarmar 1700-tal

Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal
Ljusarmar 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSARMAR 1 par. 1700-tal, smide/metall, delvis förgyllda, längd ca 32, höjd 27 cm

Väggfäste saknas, slitage

841471

2020-11-17