Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 st, kompositioner,signerade samt daterade 1978 numrerade 29/150, litografier, ca 63x46 cm
841491
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här