Beck & Ljung litografier

Beck & Ljung litografier
Beck & Ljung litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 st, kompositioner,signerade samt daterade 1978 numrerade 29/150, litografier, ca 63x46 cm

841491

2020-11-27