John Ivar Berg akrylmålning

John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Utsikt från Hotell Gorgaulio Madeira", monogramsignerad samt daterad 73,(a tergo) akryl på duk, ca 70x96

841508

2020-11-27