Vägglyktor ett par
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLYKTA samt SPEGELLAMPETTER, 3 dlr, glas och metall, 1900-talets början, slipat glas och spiralvriden metall med blomdekor, taklyktans höjd
48 cm, lampetternas höjd 33 cm
Bruksslitage, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, spegellampetterna klippta
841518
2020-11-28