Bordslampor 1 par
2020-11-18
841520
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, bestat trä samt mässing med dekor av bambu, höjd 83 cm inkl. skärmar
Skärmar med bucklor